Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Kolejna edycja konkursu FREE30: Estrada Rzeszowska

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
W ramach konkursu do wygrania są darmowe godziny w studio nagraniowym Estrada Studio. Natomiast najlepsze zespoły mogą otrzymać propozycję zagrania koncertu na imprezach organizowanych przez Estradę Rzeszowską. Zgłoszenia trwają do końca lutego.

Inicjatywa trwa od 2022 roku, a jej celem jest wsparcie i promocja młodych zespołów muzycznych. Tym samym instytucja jest otwarta na nowości, dając możliwość rozwoju początkującym twórcom, którzy pragną wydać autorski materiał bez wkładu finansowego.

Nagroda główna

Laureatom zostanie udostępnione profesjonalne Estrada Studio. Zwycięzcy będą mieli je do dyspozycji przez 30 godzin, które obejmują: 20 godzin nagrań i 10 godzin miks oraz mastering. W czas nagrody wlicza się także wsparcie realizatora dźwięku.

Weź udział w FREE30

Aby zgłosić swój zespół należy zapoznać się z regulaminem konkursu. Warto też mieć na uwadze, że FREE30 nie tylko koncentruje się na promocji młodych twórców muzycznych, ale i literackich oraz pozostałych, których twórczość można zarejestrować w formie audiowizualnej. Natomiast Jury przy swoim wyborze będzie kierowało się głównie następującymi kryteriami: program autorski, indywidualność artystyczna, warsztat muzyczny oraz potencjał promocyjny.

Przeczytaj także: Wielki finał X edycji WSIiZ ma Talent

Znając już warunki udziału w konkursie, należy uzupełnić i przesłać formularz umieszczony na dole strony Estrada Studio – przejdź do zgłoszenia. Organizatorzy zaznaczają, że brane pod uwagę będą jedynie poprawnie przesłane zgłoszenia wraz z podpisanymi oświadczeniami.

Nie tym razem? Zgłoś zespół w kwietniu

Co więcej, konkurs trwa nie tylko do marca, ponieważ w ciągu roku przewidziane są następne edycje. Nabór jest podzielony na cztery etapy. Poza aktualnymi, zimowymi zgłoszeniami (styczeń, luty) zaplanowano także:  

  •  od kwietnia do czerwca (zgłoszenia można wysyłać od kwietnia do maja),
  •  od lipca do września (zgłoszenia można wysyłać od lipca do sierpnia),
  •  od października do grudnia (zgłoszenia można wysyłać od października do listopada).
Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus