Artykuły
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Innowacja jakiej jeszcze nie było! Możliwość oglądania spektakli teatralnych, koncertów i innych widowisk organizowanych na  terenie całej Polski bez wychodzenia z domu, robienia wielu kilometrów i wydawania mnóstwa pieniędzy. 

Lubicie teatr, ale nie macie czasu pójść na spektakl? A może zobaczyliście już wszystkie przedstawienia z „Maski” czy „Siemaszki” i szukacie czegoś nowego? Nie byliście nigdy bądź nie lubicie tak oficjalnego zamieszania wokół tego rodzaju wystąpień? I wreszcie, czy chcecie zobaczyć co się kryje po drugiej stronie, za barierą zwaną kurtyną?

Jeśli któraś z odpowiedzi jest wam bliska to znaczy, że na pewno zainteresuje was platforma, która powstała niedawno z inicjatywy polskiego aktora- Borysa Szyca.  Nazywa się ona TheMuBa, czyli połączenie teatru, muzyki i baletu. Innowacja powstała, aby ludzie z naszego kraju, jak i  zza granicy mieli możliwość niskim kosztem oglądać przedstawienia, na które nie są w stanie dotrzeć lub chcą obejrzeć je ponownie.  Twórcy internetowego teatru nagrywają spektakle oraz koncerty w różnych miejscach i prezentują je na swojej platformie. Wydarzenia mają swoją premierę na żywo, jednak przez 4 dni są one również dostępne dla widzów, którzy nie mogli być obecni tego dnia przed ekranem. Oprócz tradycyjnego przedstawienia sceny, na której znajdują się aktorzy, oglądający mogą  skorzystać z wielu materiałów dodatkowych tj. rozmowy z twórcami, nagrania z prób czy video również na żywo zza kulis lub garderoby.

Premiera kolejnego wydarzenia odbędzie się 14 grudnia o godzinie 19:30. Będzie to monodram Krystyny Jandy - „Ucho, gardło, nóż”, który aktorka wyreżyserowała sama. Bilet podczas premiery kosztuje 24.90 zł, natomiast podczas retransmisji 19.90 zł. Jest to dobra okazja do przeżycia wielu emocji nie ruszając się z zacisza własnego domu.

 

Autor grafiki: Kamil Ząbczyk

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok