Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Konrad Kmiecik

Magazyn
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami wiosną przedstawiamy równie zielone wydanie Intro.Magazynu! Tym razem na tapet weźmiemy kwestie zrównoważonego rozwoju i życia w zgodzie nie tylko z samym sobą, ale także z otaczającym nas światem.

 

Ostatnimi czasy temat bycia „eko” i funkcjonowania w „zielony” sposób stał się bardzo popularny. Moda na dbanie o środowisko jest na pewną jedną z pożyteczniejszych. Wszyscy pragniemy być „na czasie”, więc podążamy za trendami – a jeśli ten konkretny ma globalnie-pozytywne skutki? Cóż, na pewno nie możemy narzekać.

Moda ma jednak do siebie to, że przemija. Świat nie dzieli tej cechy. Mimo ciągłego rozwoju i zmian, ta sama Ziemia, która jest domem dla współczesnego człowieka, będzie nim również dla naszych potomków i ich następców. By zachować jej żywotność i dobrostan, wszyscy musimy podjąć działania, pozwalające na wyeliminowanie lub chociaż ograniczenie szkodliwych czynników.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już w 2020 roku wprowadziła zrównoważone rozwiązania, a z biegiem czasu jedynie poszerza ich zakres. Program Zielony WSIiZ znany jest każdemu studentowi tej uczelni, jednak czy wiedzą oni co dokładnie kryje się pod tym hasłem? Wyjaśnienia wszelkich niejasności oraz udzielenia cennych wskazówek podjęła się redakcja intro.media w najnowszym wydaniu Intro.Magazynu! Serdecznie zapraszamy do lektury!

PRZECZYTAJ INTRO MAGAZYN

Popularne

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus