Sidebar

logo wsiiz right white

-->

logo wsiiz main white

Zapraszamy na drugą część animacji z Przeglądy Prac Graficznych DEADLINE 2! Na wystawę trafiło 30 najlepszych prac graficznych (w tym fotografie), 12 animacji oraz 4 teledyski i video autorstwa studentów i absolwentów Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej, które powstały w okresie 2017 – 2019.

Pozostałe filmy

W listopadzie studentki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Albina Motylewicz oraz Julia Kozaczenko, wyszły z kamerą na rzeszowskie ulice i pytały mieszkańców Rzeszowa o ich odczucia dotyczące koronawirusa. 🦠😷 Tym razem, po ponad roku od wybuchu pandemii, postanowiły sprawdzić, co Rzeszowiacy sądzą na temat szczepień przeciw COVID-19. 💉 W filmiku również poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: kiedy (i czy w ogóle) wrócimy do normalności?

Czy zastanawiało Was kiedyś jak powstała fotografia? Od czego wszystko się zaczęło? Na czym były robione pierwsze zdjęcia? Jak wyglądał pierwszy aparat? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie przygotowanym przez Julię Kozaczenko i Albinę Motylewicz.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb