Sidebar

logo wsiiz right white

-->

logo wsiiz main white

Święta to szczególny czas. 🥰🎄 Spotkania rodzinne, choinka, kolędy, a to wszystko otulone w życzliwość, miłość, radość...❤️ Wszyscy znamy nasze piękne polskie tradycje, ale czy zastanawialiśmy się kiedyś jak jest w innych zakątkach świata?🧐 Nasze studentki - Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko - postanowiły przybliżyć tradycje i potrawy z różnych krajów Europy. Na pewno niektóre informacje Was zaskoczą! Zapraszamy do oglądania i wysłuchania. 🙂

Pozostałe filmy

W listopadzie studentki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Albina Motylewicz oraz Julia Kozaczenko, wyszły z kamerą na rzeszowskie ulice i pytały mieszkańców Rzeszowa o ich odczucia dotyczące koronawirusa. 🦠😷 Tym razem, po ponad roku od wybuchu pandemii, postanowiły sprawdzić, co Rzeszowiacy sądzą na temat szczepień przeciw COVID-19. 💉 W filmiku również poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: kiedy (i czy w ogóle) wrócimy do normalności?

Czy zastanawiało Was kiedyś jak powstała fotografia? Od czego wszystko się zaczęło? Na czym były robione pierwsze zdjęcia? Jak wyglądał pierwszy aparat? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie przygotowanym przez Julię Kozaczenko i Albinę Motylewicz.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb