Sidebar

logo wsiiz right white

-->

logo wsiiz main white

Święta to szczególny czas. 🥰🎄 Spotkania rodzinne, choinka, kolędy, a to wszystko otulone w życzliwość, miłość, radość...❤️ Wszyscy znamy nasze piękne polskie tradycje, ale czy zastanawialiśmy się kiedyś jak jest w innych zakątkach świata?🧐 Nasze studentki - Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko - postanowiły przybliżyć tradycje i potrawy z różnych krajów Europy. Na pewno niektóre informacje Was zaskoczą! Zapraszamy do oglądania i wysłuchania. 🙂

Pozostałe filmy

Święta zbliżają się wielkimi krokami. 🎄 Jak co roku, chcemy obdarować naszych bliskich czymś wyjątkowym. 🎁🎅🏻 Może tym razem postawimy na coś zrobionego własnoręcznie? Parę pomysłów na prezenty od serca proponują Państwu nasze studentki - Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko. Zapraszamy do oglądania, a także wykonania samodzielnie zaproponowanych pomysłów!

Pandemia zmieniła świat. Wprowadzone obostrzenia, maseczki, zakazy wpłynęły na życie każdego z nas... Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko postanowiły wyjść na rzeszowskie ulice i zapytać mieszkańców, jak pandemia wpłynęła na ich życie. Jakie uczucia towarzyszyły im na początku epidemii, a jakie teraz?

19 grudnia w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbyła się II edycja Przeglądu Prac Graficznych “Deadline”. Na wystawie znalazły się najlepsze prace studentów WSIiZ z kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna. Zwycięstwo w kategorii grafika przypadło Darii Pyziak, autorce pracy „Cztery żywioły”. Z Darią Pyziak rozmawiał Michał Mryczko.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb