Sidebar

logo wsiiz right white

-->

logo wsiiz main white

Zapraszamy na kolejne wideo dotyczące fotografii. Dzisiaj będzie ono poświęcone obiektywom. Jako że istnieją różne rodzaje obiektywów, a każdy z nich ma inne zastosowanie i pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt na zdjęciu, powstaje pytanie który wybrać? Podpowiedź znajdziecie w powyższym materiale.

Pozostałe filmy

Kino we współczesnym świecie jest czymś normalnym i oczywistym. 🎥 Zasiadamy w wygodnych salach kinowych, oglądamy wybrane przez siebie filmy, przegryzając popcorn. 🍿😋 Jeśli nie mamy ochoty na wyjście, rozsiadamy się wygodnie w fotelu i w domowym zakątku oglądamy ulubione seriale. Ale czy kiedyś zastanowiło Was jak to się dzieje, że jesteśmy w stanie zarejestrować ruch? Jak powstał film? Zapraszamy na „Historię filmu w pigułce”. 😊

Jak wygląda życie fotografa? Od czego się zaczęła jego pasja? Czy robienie zdjęć to trudna praca? Odpowiedzi m.in. na takie pytania znajdują się w materiale przygotowanym przez Albinę Motylewicz i Julię Kozaczenko, studentki grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z profesjonalnym fotografem - Rafałem Oleszkiem - który prowadzi swoje studio fotograficzne w Przemyślu od 2004 roku, a fotografowanie i filmowanie jest dla niego zarówno zawodem, jak i pasją.

Współczesny świat pędzi, gna, a my razem z nim. Na co dzień niewiele rozglądamy się dookoła. Często nie zwracamy uwagi na to, co nas otacza, bo mijane codziennie miejsca są przecież doskonale znane, nudne... Może czasem warto zwolnić? Zatrzymać się choć na chwilę? Nasze miasto tętni życiem każdego dnia, a my jesteśmy zbyt zabiegani, żeby to docenić czy zwyczajnie wyjść na spacer. Piękno rzeszowskich ulic i zakątków postanowiły uchwycić w obiektywie Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko. Zapraszamy na wirtualny spacer po Rzeszowie!

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb