logo wsiiz main

fot. Vincent Przywara

Ostatnia sierpniowa niedziela była przepełniona atrakcjami. A wszystko za sprawą koncertu Bartłomieja „Gibsona” Filipa – „GRAMY RAZEM dla podopiecznych Fundacji Świat Bez Barier”. To właśnie tego dnia – 28 sierpnia, Fundacja zorganizowała wielkie wydarzenie na Fosie, podczas którego nie zabrakło dobrej muzyki, zabawy oraz pysznego drinka.

„Gibson” to artysta, który gra obecnie w zespole Mr. Pollack. To utalentowany muzyk, a dowodem tego niech będzie fakt, że zasiadł w jury tegorocznej edycji Rockowej Nocy w Rzeszowie. W ramach koncertu charytatywnego zagrał dla nas utwory znanych muzyków z Polski i ze świata. Wybrzmiewały one do samego rzeszowskiego Rynku.

W tym dniu zostały przygotowane również atrakcje dla dzieci. Grupa B3Team przygotowała zabawy o charakterze rozrywkowym i sportowym. Dodatkowo można było ochłodzić się za pomocą specjalnego drinka „Bez barier”. Część dochodów z tego wydarzenia przeznaczono na misję Fundacji, która polega na zapewnieniu potrzebującym dzieciom lepszego startu w dorosłość.

Poczujcie moc tego wydarzenia na zdjęciach:

fot. Vincent Przywara

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus