logo wsiiz main

Jakub Głogowski

Ogólnokrajowa letnia seria ponad 100 koncertów plenerowych w 13 miastach, z udziałem najpopularniejszych artystów – to właśnie są Letnie brzmienia. Występy odbywają się w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. W tym roku również zawitali do Rzeszowa. Wszystkie koncerty odbyły się w dniach od 24.07 do 31.07.2022 roku. Przy rzeszowskich bulwarach bawiło się mnóstwo osób, a wspomnienia z tej ogromnej, kilkudniowej imprezy są niezapomniane.

Na scenie fosy przy Zamku Lubomirskich w Rzeszowie można było usłyszeć wielu znakomitych wykonawców. Pierwszego dnia wystąpił dla nas Ralph Kamiński, który wykonał utwory ze swojej płyty „Młodość” oraz topowe single „Bal u Rafała” i „Krystyna.”

Kolejnego dnia odwiedził nas Sobel. W swojej muzyce artysta łączy różne style: od popu po hip-hop, rap i trap. Zaśpiewał dla nas topowe hity, m.in. „Fiołkowe Pole.”

A 29 lipca na scenę wpadł artysta nazywany człowiekiem orkiestrą – Zalewski, który wykonał dla nas swój najpopularniejszy hit „Annuszka”, a po kilku kolejny piosenkach wyszedł na scenę z tęczową flagą i zawiesił ją na perkusji. Po tym zdarzeniu zszedł ze sceny, jednak chwilę później wrócił aby zaśpiewać „Halo” (utwór Beyonce) oraz kilka kolejnych kawałków.

Ostatniego dnia usłyszeliśmy wspaniały duet „Kwiat Jabłoni.” Kasia i Jacek zaśpiewali dla nas wiele utworów, w tym m.in. „Mogło być nic”.

Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ.

Zobaczcie fotorelacje z tego wydarzenia:

fot. Jakub Głogowski, Konrad Kmiecik

 

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus