logo wsiiz main

Gabriela Lonc

Na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Projektant przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie w dniu 3 września, odbył się charytatywny piknik rodzinny. Został on zorganizowany przez Fundację Świat Bez Barier oraz Beniaminek Soccer Schools Rzeszów. Głównym celem pikniku była zbiórka funduszy na wsparcie podopiecznych Fundacji. W tym dniu organizatorzy mogli liczyć na pomoc wielu firm i wolontariuszy.

Bez wątpienia był to dzień pełen emocji – od stresu, aby wszystko się udało, po ogromne wzruszenie. W pierwszą sobotę września, wielu ludzi – zarówno firm, jak i osób prywatnych –  zebrało się przy boisku Beniaminka, aby pomóc w stworzeniu lepszego świata dla podopiecznych Fundacji Świat Bez Barier. To właśnie wtedy odbył się charytatywny piknik rodzinny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie jej działalności.

W tym dniu na wszystkich gości czekało mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpoczęło się od przyjacielskiego meczu charytatywnego, w którym zmierzyły się zespoły: Team Fundacja Świat Bez Barier oraz Beniaminek Rodzice. Panowie dali z siebie wszystko, jednak zwycięzca może być tylko jeden – pojedynek zwyciężyli rodzice małych piłkarzy. Oprócz tego, na najmłodszych czekał również m.in. pokaz iluzjonisty, przejażdżka na kucyku, alpaki, dmuchany zamek czy zajęcia sportowe z Rugby Rzeszów. Dla tych, którzy chcieli dać upust swojej kreatywności zostały przeprowadzone warsztaty makramy oraz nauka formowania zwierząt z baloników. Chętni mogli również stworzyć własne bransoletki z koralików. Oczywiście nie zabrakło także pysznego jedzenia. Na gości czekały kiełbaski z grilla, szaszłyki oraz stół pełen słodkich smakołyków oraz słonych przekąsek.

Piknik bez wątpienia można zaliczyć do udanych. Podczas wydarzenia panowała miła, rodzinna atmosfera – każdy był uśmiechnięty i doskonale wiedział, w jakim celu się tam znalazł. Dzięki życzliwości wielu ludzi dobrego serca, cel udało się osiągnąć w stu procentach, a – zarówno goście, jak i organizatorzy –  zakończyli ten dzień z poczuciem spełnienia.   

Uwieczniliśmy te wspaniałe chwile na zdjęciach – zobaczcie, jak było:

fot. Gabriela Lonc, Paweł Januszkiewicz, Vincent Przywara

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus