logo wsiiz main

Konrad Kmiecik

W przyjemnej i pełnej humoru atmosferze minął rocznicowy wieczór komedii improwizowanej. Grupa Anyway w ramach swoich 6. urodzin zorganizowała niezapomniane wydarzenie, które połączyła z akcją charytatywną na rzecz Franka z Przemyśla walczącego z SMA. Widownia, oprócz wsparcia zbiórki, mogła wziąć udział w licznych grach improwizowanych. Event odbył się 1 lutego 2023 r. w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie.

Wydarzenie składało się z dwóch części – w pierwszej Grupa Anyway zaprezentowała wybrane gry, które oparła na sugestiach publiczności (wybierano m.in. miejsce oraz rolę dla każdego występującego). Do drugiej części wieczoru zaangażowano publiczność, która sama mogła spróbować się w improwizacji na żywo. Zabawy przybierały różną formę.

Angażowano mniejsze grupy osób, tak jak podczas „Oscarowej roli”, w której uczestnicy, w momencie w którym wskazał na to prowadzący, wypowiadali monolog pełen górnolotnych emocji, rodem z filmów hollywoodzkich. Do innych gier zgłaszały się pokaźne grupy osób, tak jak to miało miejsce podczas pojedynku na abecadło, gdzie każdy z członków gry musiał rozpocząć zdanie od kolejnej litery alfabetu. Nie zabrakło również klasycznego freeza, w którym uczestnicy w dowolnym momencie mogli przerwać aktualną scenę, wymienić kogoś z grających oraz rozpocząć nową sytuację.

W ramach tego eventu zorganizowano również zbiórkę charytatywną na rzecz chorego na SMA Frania z Przemyśla. Uczestnicy mogli wrzucić dowolną kwotę do specjalnego kapelusza. Oprócz tego przygotowano liczne atrakcje. Osoby z widowni mogły poczęstować się urodzinowym cukierkiem oraz złożyć życzenia na kartce. Dodatkowo każdy kto wziął udział w zabawie na scenie, mógł poczęstować się shotem oraz mógł odebrać bon zniżkowy do wykorzystania na barze.

A więcej tych magicznych wspomnień możecie odnaleźć na zdjęciach:

fot. Konrad Kmiecik

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus