logo wsiiz main

Konrad Kmiecik

Zespoły Iron Head oraz Liver zagrały dla nas podczas ostatniej 27. Rockendrollowej Sceny Podkarpackiej. Tego wieczoru nie brakowało emocji, ciężkiego brzmienia i świetnych utworów. A to wszystko mogliśmy zobaczyć 28 października w Pubie Spółdzielczym przy ul. Fredry 4.

Liver to zespół grający klasycznego rocka z domieszką country, bluesa i wielu innych gatunków muzycznych. W trakcie tego wieczoru uraczyli nas swoimi autorskimi utworami. Mogliśmy usłyszeć takie utwory jak „Brainwasher”, „Krasnal” oraz „Snake”. Urozmaicili również tempo całej imprezy zwalniając na kawałkach takich jak „Someone” lub dając czadu podczas utworu „Miss you”.

Na koniec zagrał Iron Head. Zespół połączył szybki i ciężki metal z innymi gatunkami muzycznymi. Ten wieczór był częścią ich trasy koncertowej promującej najnowszy album „Dzień za dniem”. Utwór o tym samym tytule wybrzmiał wraz z „Lustrem” oraz „Horrorem masakrą”. W trakcie koncertu uczestnicy rozpoczęli tak zwane pogo (wzajemne obijanie się o siebie), przez co „Piekło na ziemi” stało się dosłowne.

Wieczór minął dynamicznie, ale specjalnie dla was mamy przygotowaną fotorelację z tego koncertu:

fot. Konrad Kmiecik

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus