logo wsiiz main

Fot. Ada Woźniacka

30 maja w Pubie Spółdzielczym Rzeszów odbyło się spotkanie z podróżnikiem Łukaszem Majewskim, znanym w internecie jako Nomada. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono chętnych zapoznania się z historiami jego rowerowej wyprawy. 

Majewski podzielił się swoją niezwykłą historią, która zaprowadziła go z Poznania aż do Dakaru w Senegalu. W ciągu 120 dni przebył 7500 km, odwiedzając 11 krajów na dwóch kontynentach. Jego relacja była pełna inspirujących momentów, które ukazywały determinację i pasję do odkrywania świata na dwóch kółkach. Uczestnicy z zapartym tchem słuchali fascynujących opowieści Łukasza.

Podróżnik opowiedział o wyzwaniach, jakie napotkał na swojej drodze – od trudności związanych z warunkami atmosferycznymi, przez problemy techniczne z rowerem, po spotkania z różnorodnymi kulturami i niezwykłymi ludźmi. Opowiadał o trudnościach związanych z podróżowaniem po pustyni, wśród całkiem innych kultur niż te europejskie, o swoich wzlotach i upadkach - tych fizycznych, jak i mentalnych. Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się, jak przygotowywał się do tej wyjątkowej wyprawy, oraz jak radził sobie z napotkanymi trudnościami.

Spotkanie z Łukaszem Majewskim było nie tylko okazją do poznania jego niesamowitej przygody, ale także do zadania pytań i zaczerpnięcia inspiracji. 

Autor i zdjęcia: Ada Woźniacka

 

 

 

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus