Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po raz kolejny – tym razem w Rzeszowie. Koncert charytatywny NIEPOKONANI, na którym wystąpią jedne z większych gwiazd polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej. Nie może Cię tam zabraknąć!

Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI” organizuje pierwszy w Rzeszowie koncert z cyklu NIEPOKONANI. Poprzednie dwa koncerty odbywały się w Opolu, a po 4 latach przerwy zawitają do Rzeszowa. Już 20 listopada o godz. 17:00 na hali widowiskowo-sportowej PODPROMIE w samym sercu Rzeszowa.

Założyciele fundacji – zespół PIERSI – zaprosili na scenę Golec uOrkiestrę, Czadomana, Sławomira, Future Folk, Łzy, Doc, Zuzię Kapral, May oraz Emilię Szybiak. Oprócz tego, zaproszenie otrzymali również przyjaciele z Ukrainy: Luiku oraz Joryj Kłoc.

30% dochodu z całego wydarzenia zostanie przeznaczone na budowę Szpitala Protezowego we Lwowie. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne. Fundacja dofinansuje ich udział w obozach rehabilitacyjno-sportowych, warsztaty artystyczne, zakupi sprzęt muzyczny i sportowy, opłaci trenerów i nauczycieli oraz przyzna stypendia.

Pomagajmy razem świetnie się przy tym bawiąc. Wspaniała atmosfera gwarantowana!

Zobacz wydarzenie na Facebooku i zarezerwuj sobie bilet. Zapoznaj się również z filmem promocyjnym od organizatorów.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus