Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Izabela Lenczowska

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Marzy ci się kariera dziennikarska? A może po prostu chcesz się sprawdzić w mediach? Artykuł, wywiad, grafika, zdjęcia, podcast, wideo – te formy nie są tobie obce? To mamy doskonałe wieści. Zwiększamy szeregi naszej redakcji i ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych! Spotkaj się z nami i poznaj redakcję od środka – już 15 listopada od 9:00 do 16:00 w IQ Klubie i w pokojach RA020 i RA021 (pokoje redakcyjne – newsroom i studio), które znajdują się na piętrze -1 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jesteśmy portalem informacyjnym, który został stworzony przez studentów – dla studentów. Garść najnowszych informacji z życia Uczelni i regionu? To znajdziesz u nas. Relacje i zapowiedzi interesujących wydarzeń? Tego mamy pod dostatkiem. Jak wygląda świat oczami studentów? To pokazujemy na co dzień. A to wciąż tylko część naszych działań.

Nawiązujemy liczne kontakty z różnymi instytucjami i osobami. Wśród nich znajdziesz m.in. instytucje kultury, grupy improwizatorskie, zespoły muzyczne, organizatorów wydarzeń i inne ciekawe osoby. Przyjdź i przekonaj się sam – i poznaj liczne osoby, które wpłyną na twoją przyszłą karierę.

Dołącz do nas, aby zyskać niezwykłe doświadczenie w fantastycznym zespole. Pracuj przy użyciu prawdziwych narzędzi dziennikarskich i twórz swoje własne materiały do publikacji. Zawieraj nowe znajomości i poznawaj ludzi z najróżniejszych dziedzin życia oraz miejsc. A przede wszystkim – pokaż się przed światem. W ramach współpracy możemy zaoferować zniżki na studia dla najefektywniejszych, punkty do stypendium za współpracę, zapewniamy możliwość publikacji artykułów, wywiadów, grafik, wideo i podcastów oraz przestrzeń do rozwoju osobistego.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Dzien otwarty INSTA INTRO 02

graf. Izabela Lenczowska

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus