Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

fot. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Uśmiech na twarzy dziecka to coś bezcennego, a już 3 września będziemy mieli okazję wywołać ich mnóstwo. Wszystko to za sprawą Charytatywnego Pikniku Rodzinnego, którego organizatorami są Fundacja Świat Bez Barier oraz Beniaminek Soccer Schools Rzeszów. Cel, który prześwieca temu wydarzeniu, to wsparcie podopiecznych Fundacji. Wydarzenie odbędzie się na boisku Beniaminka. Jest to teren Spółdzielni Mieszkaniowej Projektant przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie.

Piknik rozpocznie się przyjacielskim meczem charytatywnym w piłkę nożną, w którym zagra Team Fundacja Świat Bez Barier oraz Beniaminek Rodzice. Później zagrają dzieci z Beniaminka oraz podopieczni Fundacji. Później nastąpi czas na towarzyskie rozgrywki, w których będą mogli wziąć udział wszyscy chętni.

Nie zabraknie również innych atrakcji. Na najmłodszych będą czekać m.in.:

- pokaz iluzji Przemysława Wilka (od 12:00 do 12:30),
- strefa z alpakami (od 13:00 do 14:00),
- animacje z Bajkolandią (od 13:00 do 15:00),
- przejażdżka na kucyku (od 14:00 do 16:00),
- sportowe zajęcia z Rugby Rzeszów,
- warsztaty tworzenia makramy z Wool.on.wood,
- dmuchane zamki,
- gigantyczne bańki mydlane,
- balony,

Oprócz tego będzie można zjeść pyszne kiełbaski z grilla lub sięgnąć po smakołyki ze słodkiego stołu. Nie zabraknie również waty cukrowej i popcornu. Na miejscu będzie też DJ i fotolustro, dzięki któremu można uwiecznić wszystkie wspaniałe chwile.  

Jest to doskonała okazja do tego, aby spędzić miły czas z rodziną, a przy tym wesprzeć potrzebujące dzieci. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Fundacja zbiera fundusze m.in. na pakiety edukacyjne dla swoich podopiecznych. Obecność na pikniku może sprawić dzieciom wiele radości – razem możemy zrobić coś dobrego.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Intro.media.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus