Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

fot. organizatorzy

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Artystyczna inscenizacja klasycznego tekstu. Takie właśnie będą „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza wystawione przez uczestników warsztatów zorganizowanych przez Stowarzyszenie Form Różnych. Prezentacje tekstu odbędą się w dwóch dniach – 2 i 3 września w Łańcucie. Akcja jest organizowana z projektu „Ballady i Romanse RECONNECT” i z okazji narodowego czytania.

Grupa młodych i zdolnych osób ze Stowarzyszenia Form Różnych przygotowała specjalną teatralną prezentację tekstów „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Całość prezentacji została przygotowana w ramach warsztatów, które objęły przygotowanie aktorskie, interpretacje tekstu, sztukę wypowiedzi i ręczne wykonanie scenografii.

Wydarzenie zostanie zaprezentowane w dwóch terminach:

- Pierwsza prezentacja odbędzie się już 2 września (piątek) o godz. 19:00 w MDK Łańcut Filia Podzwierzyniec. Aranżacja zostanie przedstawiona na klimatycznie przygotowanej scenerii.

- W dniu narodowego czytania, czyli 3 września (sobota), odbędzie się pokaz specjalny na otwartej przestrzeni. Występy połączone będą z odczytaniem wybranych ballad przez zaproszonych gości. Wykonanie zostanie przedstawione w Parku Angielskim za Miejskim Domem Kultury w Łańcucie. W razie niepogody prezentacja zostanie przeniesiona do Holu MDK w Łańcucie. Początek o godz. 10:00.

To wydarzenie rozpocznie się już wkrótce.

 1662026958093

fot. Nikola Wrona

 

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Form Różnych we współpracy z Filią Miejskiego Domu Kultury – Podzwierzyniec w Łańcucie. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Miasta Łańcuta.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus