Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w najbliższą sobotę, 12 listopada, w kolbuszowskim klubie K2 odbędzie się Rockowa Kolbuszowa vol.3. Od godziny 19:00, przy darmowym wstępie, będziecie mogli posłuchać mocnych brzmień 2 zespołów. Zagrają dla Was Audioties – rockowa grupa z Rzeszowa, oraz Iron Head – ostre uderzenie heavy metalu i metalcore.

W sobotę 12 listopada o godzinie 19:00 w klubie K2 w Kolbuszowej ponownie będziecie mogli posłuchać organizatorów całej inicjatywy. To kolbuszowski zespół Iron Head, który łączy szybki i ciężki metal z melodyjnym brzmieniem i różnymi innymi gatunkami muzycznymi. Gitarowa harmonia i świeżość wokalu w połączeniu z nowoczesnym metalem i szacunkiem do klasyki tworzy coś wyjątkowego. Grupa obecnie promuje swoją najnowszą płytę pt. „Dzień za dniem”.

Drugim zespołem, który uwieczni to wydarzenie będzie Audioties. Działający nieprzerwanie od 2015 roku rzeszowski zespół zaskakuje różnorodnością utworów. Charyzmatyczny wokal, ciekawe teksty i niezamykanie się w ramy konkretnego gatunku muzycznego tworzy wyjątkowy efekt. Zespół występował na jednej scenie z takimi wykonawcami jak: Dżem, Luxtorpeda czy Red Lips.

Pomysł na Rockową Kolbuszową zrodził się 3 lata temu. Lokalni organizatorzy dali szansę okolicznym wykonawcom na zaprezentowanie swoich możliwości w wielu gatunkach muzycznych, m.in. blues, rock, metalcore czy hardcore. Do tej pory zagrały takie zespoły jak: Iron Head, RoseMerry, SubLunar, Insani, Riders Of Deserted Seas, FatStuFF oraz Rised Above The Nile.

Widzimy się w sobotę 12 listopada o godzinie 19:00 w klub K2 w Kolbuszowej. Czekają na was mocne brzmienia i niezapomniane wrażenia.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Intro.media.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus