Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

fot. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dobra muzyka, miła atmosfera oraz „drink, który pomaga”. Wszystko to będzie można znaleźć w rzeszowskiej Fosie już 28.08 o godz. 19:00. To właśnie wtedy odbędzie się koncert charytatywny Bartłomieja „Gibsona” Filipa, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Świat Bez Barier.

Warto mieć w życiu pasję, bo to właśnie ona nas uskrzydla. Bartłomiej „Gibson” Filip doskonale wie, jak ogromną rolę odgrywa ona w życiu, a dzięki swojej miłości do muzyki może dodać skrzydeł podopiecznym Fundacji Świat Bez Barier. Już 28.08 o godz. 19:00 w Fosie (aleja Pod Kasztanami 12) odbędzie się koncert charytatywny rzeszowskiego muzyka. Podczas wydarzenia będzie można zamówić drink „Bez Barier”, który powstanie specjalnie na tę okazję. Część zysku z jego sprzedaży zostanie przeznaczona na podopiecznych fundacji.

Jaka jest misja Fundacji Świat Bez Barier?

Od czerwca 2020 roku fundacja zapewnia lepszy start w dorosłość. Dzięki wsparciu wielu ludzi o dobrym sercu, podopieczni mogli m.in.: przystąpić do kursu prawa jazdy, pojechać na obozy konne i wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach. Fundacja chętnie nawiązuje współprace z firmami, osobami prywatnymi oraz wolontariuszami – z wszystkimi, którzy chcą pomóc w stworzeniu prawdziwego „świata bez barier”.

Kto zagra na koncercie? Kilka słów o Bartłomieju „Gibsonie” Filipie

Muzyk, basista, gitarzysta, pianista, wokalista, a także doktorant Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej w dyscyplinie inżynierii chemicznej. Przygodę z muzyką zaczął w wieku 10 lat, a 3 lata później rozpoczął naukę gry na gitarze basowej. Ten instrument do dzisiaj towarzyszy mu na scenie. Koncertował m.in. z takimi zespołami jak: Stallion (2009), Biopsy (2010) oraz Tribute to Svann (2012-2013). W 2014 roku dołączył do zespołu Mr. Pollack, w którym gra do dziś. Koncertuje od lat na scenach w całej Polsce, ale także poza jej granicami. Jest otwarty na występy z różnymi muzykami, dlatego zdobył ogromne doświadczenie w grze, nie tylko na gitarze basowej, ale także na innych instrumentach. W kwietniu tego roku miał premierę debiutancki singiel Bartka pt. „Lęki”. Teledysk do tego utworu można obejrzeć na platformie YouTube.

Charytatywny koncert w Fosie będzie doskonałą okazją na spędzenie czasu ze znajomymi przy dobrej muzyce i pysznym drinku. Można uszczęśliwić zarówno siebie, jak i podopiecznych Fundacji Świat Bez Barier. Pomaganie nigdy nie było tak proste – wystarczy jeden mały gest, aby pomóc w stworzeniu dla kogoś lepszego świata.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus