Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

fot. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Chciałbyś efektywnie oraz twórczo spędzić kilka sierpniowych tygodni? Warsztaty teatralne „Ballady i romanse reconnect” będą w tej kwestii idealne. Jest to szansa na przeżycie wakacji ze sztuką i znanym polskim poetą – Adamem Mickiewiczem oraz jego twórczością. Mile widziana młodzież, zwłaszcza w wieku 15-24 lat. Potrwają od 18 do 27 sierpnia w godz. 15:00 – 20:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie, Fillia Podzwierzyniec.

Uczestnicy opracują fragmenty „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. To okazja na nowe poznanie jednego z największych dorobków literatury polskiej, a co więcej nadarza się sposobność do uczczenia 100-lecia wydania tomiku poezji tego znanego polskiego wieszcza. Efektem warsztatów będzie krótka etiuda teatralna zaprezentowana w ostatni dzień – 27 sierpnia w MDK Podzwierzyniec w Łańcucie. Dodatkowo zostanie ona również przedstawiona 3 września z okazji obchodów Narodowego Czytania.

Warsztaty aktorskie zrealizuje Natalia Koza. Dodatkowo w programie przewidziane są warsztaty scenograficzno-kostiumowe, które poprowadzi Magda Łyko. Całość rozpocznie się spotkaniem integracyjny 17 sierpnia o godz. 17:00 w MDK Podzwierzyniec. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!

 

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Form Różnych we współpracy z Filią Miejskiego Domu Kultury - Podzwierzyniec w Łańcucie. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Miasta Łańcuta.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus