Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trzy odmiany energetycznego humoru jednego wieczora, na jednej scenie – to wydarzy się podczas IQ COMEDY SHOW.

Po ubiegłorocznym sukcesie wieczoru IQ Komediowo, widzowie znów będą mogli zdrowo się pośmiać dzięki komikom rozbawiającym na różne sposoby. W tym roku wystąpi Kabaret z Konopi, rzeszowska grupa improwizacyjna Anyway oraz gospodarz sceny – Łukasz Błąd.

Kabaret z Konopi istnieje od 2005 r i przez ten czas zdobył kilkanaście nagród publiczności oraz został laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych (m.in. KOKS, PKS, Mulatka, Fermenty, PAKA, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu).

Kabaret znany jest także z realizacji telewizyjnych dla TVP, Polsatu i TVN (Kabareton w Koszalinie, Kabaretobraie w Zielonej Górze, Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Kielcach, Top Trendy w Sopocie czy Dzięki Bogu już Weekend). Aktorzy grupy mają świetny kontakt z publicznością i często zabawnie reagują na zdarzenia chwili.

Rzeszowską grupę Anyway, tworzą maniacy improwizacji, którzy uczestniczyli w wielu warsztatach impro i sami takie prowadzą. Od dwóch regularnie rozśmieszają widzów w rzeszowskich klubach, odgrywając wymyślane na poczekaniu scenki na zadane tematy.

W mieszance stand-up i one man show pojawi się Łukasz Błąd, lider wielokrotnie nagradzanego na festiwalach kabaretu Kaczka Pchnięta Nożem, autor magazynu Strefa Kabaret w Polskim Radiu Rzeszów i satyryk z radiowej Trójki.

IC COMEDY SHOW – KABARET – IMPRO – ONE MAN SHOW 
09 kwietnia 2019 (wtorek), godz. 19:00, IQ Club (Sucharskiego 2); wstęp wolny

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok