Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Wydarzenie WSIiZ

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wychodzenie z nałogu to często żmudna praca, pochłaniająca wiele energii i czasu. Często nie wiemy kiedy uzależnienie się pojawia i jak mu przeciwdziałać. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w ramach cyklu „Przybij piątkę nauce” zaprasza na wykład o psychologii uzależnień. Na ich kanale YouTube 15 listopada, o godzinie 18:00, odbędzie się transmisja na żywo.

Do wykładu zaproszono Dr Ewę Woydyłło-Osiatyńską, która od lat zajmuje się leczeniem uzależnień. Na co dzień pracuje w Ośrodku Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Napisała takie książki jak Zaproszenie do życia, Podnieś głowę czy Początek drogi. Otrzymała medal św. Jerzego za swoje osiągnięcia w terapii i profilaktyce uzależnień.

Przeczytaj także: Semestr z przytupem - proste wskazówki efektywnej nauki

W ramach cyklu „Przybij piątkę nauce” Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza specjalistów w dziedzinach powiązanych z jakością naszego życia i stanem środowiska naturalnego. Podczas wykładów słuchacze mają okazje zadawać pytania Prelegentom. Na stronie youtube uczelni można znaleźć relacje z poprzednich wykładów, również tych prowadzonych stacjonarnie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kanału.

Przejdź do kanału na Youtube WSIiZ link

Przejdź do wydarzenia na Facebook'u link

 

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus