Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Samorząd Studencki WSIiZ

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Już w przyszły czwartek, 9 listopada, odbędą się Wielkie Otrzęsiny WSIiZ. Wydarzenie startuje o godzinie 20:00 w Aloha Food, Bowling & Club. Uczestnicy mogą liczyć na promocje przygotowane przez Samorząd Studencki WSIiZ wraz z gospodarzem imprezy. 

Rok akademicki już w pełni, ale Samorząd Studencki nie zapomina też o jednym z głównych smaków życia studenckiego - integracji. W związku z tym zapowiada nadchodzące Wielkie Otrzęsiny WSIiZ. Odbędą się one 9 listopada, o godzinie 20:00 w Aloha Food, Bowling & Club. Dokładny adres klubu - Centrum Handlowe Nowy Świat, Krakowska 20, 35-111 Rzeszów.

Przeczytaj także: Otwarci na kandydatów – Dzień Otwarty WSIiZ (Zdjęcia)

Dodatkowo impreza zapowiada się w tematyce Y2K/LATA 90, gdzie tematyczne outfity będą mile widziane. Dla studentów WSIiZ wejście na imprezę jest darmowe, a oprócz tego otrzymają powitalnego drinka (osoby biorące udział w wydarzeniu na FB, do godziny 22:00).

Co więcej w trakcie trwania imprezy studenci WSIiZ będą mieć specjalne zniżki:
- Żywiec 0,5l – 8zł,- kolorowy shot 40ml – 5zł,- kręgle - 50zł za tor,- welcome drink dla osób biorących udział w wydarzeniu na FB, do godziny 22.

Przejdź do wydarzenia na Facebooku LINK.

Ale to nie wszystko! Oprócz tego na uczestników czekać będą konkursy oraz turniej w kręgle - o którym szczegóły pojawią się niebawem - gdzie do zgarnięcia będą vouchery do wykorzystania na barze.

Organizatorzy przypominają, aby uczestnicy nie zapomnieli zabrać ze sobą legitymacji studenckich. Przydadzą się one do korzystania ze zniżek.

Do zobaczenia na parkiecie!

Przeczytaj także: "Chłopi" na wielkim ekranie: Odświeżona klasyka w nowatorskiej odsłonie

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus