Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

WSIiZ

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
W ramach kolejnego spotkania z cyklu „Loża Biznesu” Studenci kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna, ścieżki Projektowanie Gier Komputerowych oraz Studenci kierunku Informatyka, anglojęzycznej ścieżki Game Design and Development będą mogli spotkać się z ekspertami z firmy partnerskiej kierunku People Can Fly.

People Can Fly to polski producent gier komputerowych. Firma wyprodukowała takie gry jak Painkiller, Bulletstorm czy Outriders. Zaangażowana była również w produkcję gry Gears of War: Judgment oraz wieloletnią współpracę z Epic Games. Od ponad 5 lat PCF ma również oddział w Rzeszowie. Zespół składa się z wielu doświadczonych ekspertów wspierających działania firmy w wielu aspektach – m.in. rozwijając studio motion – capture.

„Loża biznesu” to spotkania z pracodawcami i praktykami biznesu, w trakcie których studenci mają możliwość posłuchać o tajnikach danej branży, jej specyfice, wymogach, każdy chętny może również zadać pytanie.

W ramach spotkania zaprezentują się również dwa koła naukowe – Extended Realities oraz Koło Naukowe Gier Planszowych i Fabularnych działające przy Zakładzie Grafiki Komputerowej i Katedrze Projektowania Graficznego. Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z narzędziami technologii VR oraz projektowaniem 3D i wydrukami 3D.

Przeczytaj także: Wielkie Otrzęsiny WSIiZ 2023 - Zdjęcia

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa kilkunastu prac ilustracyjnych i koncepcyjnych studentów kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna, jak i odrębnej ścieżki Projektowanie Gier Komputerowych.

Spotkanie z ekspertami People Can Fly w ramach Loży Biznesu odbędzie się 21 listopada o 9:30 w IQ Club w WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2.

Plan spotkania:

9:30 Powitanie i zaproszenie na wystawę prac studentów GKiPM oraz PGK.

9:40  Spotkanie z Mateuszem Kirsteinem, który opowie o rynku gamedevowym w Polsce.

10:20 Spotkanie ze Stażystami – panel dyskusyjny poprowadzi Agata Szrek-Walkosz.

11:00 Prezentacja kół naukowych i czas na odwiedzenie stoiska PCF, obejrzenie wystawy.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus