Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Grafika: Rzeszowski Inkubator Kultury

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Masz pomysł na wyjątkowe wydarzenie kulturalne, ale brakuje Ci środków finansowych lub doświadczenia w organizacji? To świetna okazja, aby Twój pomysł stał się rzeczywistością! Konkurs Grantowy DziałajMY oferuje możliwość zdobycia aż 2 000 zł na realizację własnej inicjatywy kulturalnej, takiej jak warsztaty, koncert czy wystawa.

Konkurs skierowany jest do osób zainteresowanych kulturą, w szczególności do młodych animatorów oraz menedżerów kultury, którzy posiadają ciekawe pomysły, ale potrzebują wsparcia finansowego i merytorycznego. Jeśli chcesz mieć wpływ na życie kulturalne lokalnej społeczności, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Nabór wniosków trwa od 1 lutego do 29 lutego 2024 roku. Więcej informacji na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: [link do konkursu]

Konkurs Grantowy DziałajMY ma na celu wsparcie młodych animatorów kultury i liderów społecznych w realizacji inicjatyw kulturalnych o charakterze niekomercyjnym, które angażują różne grupy społeczne do udziału w życiu kulturalnym miasta. Nieformalne grupy składające się z co najmniej trzech osób mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów, bez konieczności posiadania własnego wkładu finansowego. Dodatkowo, dla uczestników konkursu przewidziane są spotkania informacyjne oraz opieka merytoryczna podczas realizacji projektów.

Przeczytaj także: Rewia rzeszowskich pączusiów

Pula środków przeznaczonych na realizację inicjatyw wynosi 20 000,00 zł, co pozwoli na dofinansowanie dziesięciu projektów. Nie czekaj - zgłoś swój pomysł i zdobądź wsparcie na jego realizację już dziś!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus