Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Grafika: Estrada Rzeszowska

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Już wkrótce mieszkańcy Rzeszowa i okolic będą mieli okazję doświadczyć stylowej rewolucji! Modowy Bazar w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury (RIK) to wyjątkowa okazja, aby znaleźć wyselekcjonowane elementy garderoby z drugiej ręki, ożywić swoją szafę i jednocześnie wspierać ideę zrównoważonej mody.

Zaplanowane na 9 marca wydarzenie przyciągnie zarówno poszukiwaczy modowych perełek, jak i osoby zainteresowane prezentacją swoich własnych ubrań czy akcesoriów. Organizatorzy ogłaszają jeszcze kilka wolnych miejsc dla wystawców, więc jeśli chcesz dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia, to warto się spieszyć!

Czym będzie wyróżniał się ten Modowy Bazar? Oprócz możliwości zakupu unikalnych ubrań i dodatków, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z porad stylistki. Dzięki niej będą mogli dowiedzieć się, jak zestawić różne elementy garderoby, aby stworzyć idealne, modowe kompozycje.

Przeczytaj także: Wyglądaj dobrze za małe pieniądze – o masowej produkcji Fast fashion

Gdzie i kiedy odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie? Bazar odbędzie się 9 marca, w godzinach od 11:00 do 16:00, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, mieszczącym się przy ul. Jagiellońskiej 24.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku [LINK] i połącz modę z przygodą! Zapraszamy serdecznie na Modowy Bazar w RIK-u, gdzie czekają na Ciebie unikalne znaleziska stylistyczne i wiele inspiracji!

Przeczytaj także: Wielki Finał WOŚP na rynku w Rzeszowie

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus