Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nadchodzi X edycja międzynarodowego konkursu talentów dla studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Zapraszamy do udziału w „WSIiZ ma Talent” oraz „WSIiZ ART TALENT”.

Studentów, którzy chcieliby zaprezentować swoje talenty przed szerszą publicznością i powalczyć o atrakcyjne nagrody, zapraszamy do wzięcia udziału w castingu do kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu „WSIiZ ma Talent”.

„WSIiZ ma Talent” to Międzynarodowy Konkurs Artystyczny organizowany przez Klub Akademicki IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Celem konkursu jest odkrycie ciekawych osobowości scenicznych, osób z talentami artystycznymi lub innymi nadającymi się do publicznej prezentacji i zachwycania widzów. Muzyka, śpiew, taniec, aktorstwo, stand-up, kabaret, pokazy sprawności, performance i cały szereg innych aktywności mieszczą się w formule konkursu.

Aby wziąć udział w castingu do „WSIiZ ma Talent”, należy przesłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21.11.2023r. Łączna pula nagród wynosi 3500 zł. Regulamin i karta zgłoszenia znajduje się TUTAJ tiny.pl/c4gk3  

Casting do kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Artystycznego odbędzie się 22 listopada br. o godzinie 19:00 w Klubie Akademickim IQ, gdzie kandydaci zaprezentują swoje trzyminutowe wystąpienia.

w tekście na dole

Konkurs plastyczny „WSIiZ art Talent” już po raz szósty na „WSIiZ ma Talent”! Jeśli malujesz, rzeźbisz, rysujesz, robisz grafiki tradycyjne lub komputerowe, fotografujesz, realizujesz video art – prześlij swoje zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przeczytaj także: Loża Biznesu - spotkanie z People Can Fly już w przyszłym tygodniu

Swoje prace konkursowe (maksymalnie 3 prace) należy dostarczyć do 1 grudnia br. w IQ Club (pok. 018). Wymagane jest dołączenie wypełnionej karty. W przypadku grafik komputerowych możesz przesłać pliki (lub link do plików) w jakości umożliwiającej bezstratny wydruk.

Łączna pula nagród to 3500 zł. W konkursie WSIiZ Art Talent do zdobycia są 3 nagrody: I o wartości 2000 zł, II o wartości 1000 zł, III o wartości 500 zł. Regulamin i karta zgłoszenia: TUTAJ tiny.pl/c4gk3  

Jury wyłoni finalistów, którzy wystąpią w Wielkim Finale „WSIiZ ma Talent” 6 grudnia br. Podczas finału nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu artystycznego „WSIiZ Art Talent”.

Relację z poprzedniej edycji konkursu można zobaczyć TUTAJ. https://wsiz.edu.pl/aktualnosci/poznalismy-najbardziej-utalentowanych-studentow-wsiiz-konkurs-wsiiz-ma-talent-rozstrzygniety/

 

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus