Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W dniach 15 – 17 września 2021 r. w Kielnarowej, koło Rzeszowa, spotykają się najważniejsi ludzie polskiego Internetu. Pojawią się tam w ramach 13. edycji konferencji Internet Beta. Po raz drugi towarzyszyć jej będzie panel naukowy Beta Academics.

Totalnie wizualnie - konteksty komunikacji społecznej w XXI wieku – to tytuł tegorocznej edycji Beta Academics. Jej celem jest pokazanie, że rozmowom branżowym, dotyczącym Internetu, potrzebna jest także dyskusja akademicka, tworząca kontekst, sięgająca głębiej w zrozumienie funkcjonowania ludzi w erze postcyfrowej, a tym bardziej - w czasie pandemii, kiedy życie wirtualne w coraz większym stopniu zastępuje nam komunikację bezpośrednią.

W tym roku zaplanowano prawie 20 referatów, w tym dwa specjalne, których autorami są Magdalena Popek, trener biznesu, oraz Mikołaj Winkiel z Brand24, firmy dobrze znanej na rynku usług monitoringu Internetu i wśród medioznawców. Goście specjalni będą starali się poruszyć problem współpracy jaką świat nauki może podejmować ze sferą biznesu i jak wzajemnej mogą korzystać ze swoich osiągnięć. 

Zaproszenie na Beta Academics skierowane było do badaczy, zajmujących się szeroko pojętą komunikacją wizualną. Akademicy oprócz udziału w panelach naukowych będą mieli również okazję do zdobycia recenzowanych, punktowanych publikacji. 

Panel Beta Academics 2021 odbędzie się w pierwszych dniach Internet Beta Conference, czyli 15 i 16 września 2021 r. Organizatorem panelu akademickiego jest Katedra Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Więcej informacji na temat Beta Academics 2021 dostępne na stronie https://www.internetbeta.pl/betaacademics 

Panel naukowy Beta Academics 2021 - Totalnie wizualnie - konteksty komunikacji społecznej w XXI wieku otrzymał dofinansowanie z programu „Doskonała nauka” Ministra Edukacji i Nauki.

Logo ministerstwo poziom PL

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus