Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 29 listopada odbędzie się szósta edycja gry intelektualnej "Co? Gdzie? Kiedy?" organizowanej przez KN Nowe Media i KN Nowych Technologii Programistycznych. Lubisz wyzwania, wiesz trochę o wszystkim i potrafisz całkiem nieźle łączyć fakty? A może po prostu chcesz zawalczyć o zniżkę na czesne lub pyszną pizzę? Nie zwlekaj − zgłoś się! − czekamy właśnie na Ciebie.

"Co? Gdzie? Kiedy?" jest teleturniejem, który już szósty rok gości na naszej uczelni − a każda z edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Tu liczy się odrobina wiedzy, logicznego myślenia, a przede wszystkim − praca zespołowa! Drużyny składające się z trzech do pięciu osób mają za zadanie w krótkim czasie odpowiedzieć na podchwytliwe pytania. Grupa, która zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa. W puli nagród znajduje się 1000 złotych zniżki na czesne oraz kupony na tańszą pizzę u partnera wydarzenia, Pizzerii Farina w Nowym Świecie. 

Co należy zrobić, aby móc stanąć do walki o tytuł najmądrzejszych studentów WSIiZu?

Zebrać 3−5 osób (im więcej głów, tym lepiej!), wybrać kapitana i nazwę drużyny, a potem zarejestrować się tutaj. I nie zapomnieć 29 listopada o 17:00 stawić się w Klubie IQ!

Patronem medialnym wydarzenia jest intro.media.

 

Więcej informacji:

FB konkursu

Ciekawi, jak wyglądała poprzednia edycja? Zapraszamy do relacji foto i wideo.

Co Gdzie Kiedy plakat wiiz

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok