Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

IntroPasje

Radio
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Rock 'n' roll to nie tylko trasy koncertowe i entuzjastyczne tłumy fanów. Czasem to także historia powstania zespołu, która czyni go wyjątkowym. Zapraszamy do wysłuchania opowieści o wielonarodowej grupie muzyków, ich improwizacjach na kartonach i garnkach oraz o pierwszych występach.

Ponad rok temu studenci o zdolnościach muzycznych po raz pierwszy spotkali się w IQ Clubie na muzycznym wydarzeniu, którym było jam session. To właśnie tam lider Nikita założył swój pięcioosobowy zespół Nasnaha.

Mimo krótkiego istnienia, zespół odbył już wiele koncertów w pubach oraz ulicznych występów dla przechodniów. Dodatkowo, zespół zyskał popularność dzięki dedykowanym wydarzeniom na uczelni, gdzie mieli szansę zaprezentować swój talent. Podczas tych wydarzeń głównie prezentują covery takich wykonawców jak Metallica czy Nirvana.

Ogólnie rzecz biorąc Nasnaha to zespół ludzi połączonych wspólną pasją i pragnieniem rozwoju, dla których Eurowizja to nie kwestia „czy” tylko „kiedy”. Już niedługo zapraszamy na kolejne ekscytujące odcinki cyklu IntroPasje Podcast, który pokazuje, że życie studenckie może być o wiele bardziej ekscytujące niż tylko uczelniane zajęcia.

Zapraszamy do odwiedzenia ich kanału na YouTube [LINK]

Rozmowę prowadził: Jakub Tokarski
Nagranie i montaż video: Szymon Gliwa
Montaż dźwięku: Gabriela Selwa

POSŁUCHAJ na SPOTIFY🎧


Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus