Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

IntroPasje

Radio
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Jak wygląda wyprawa ośmiu tysięcy kilometrów autostopem? Czy chłopaki mogli liczyć na gościnność tubylców? Czy jednak obawy i stereotypy okazały się być rzeczywistością? Zapraszamy do wysłuchania przygody życia dwóch studentów, którzy spędzili dwa miesiące na sąsiednim kontynencie.

W lipcu ubiegłego roku dwóch Bartków wyruszyło w drogę, której celem było dotarcie do Singapuru. Podczas podróży planowali zwiedzić m.in. Bukareszt, Stambuł, Antiochię, Lahore czy Bangkok. Wyprawę rozpoczęli od Boguchwały, gdzie złapali pierwszego stopa, a jak okazało się później…

…o tym dowiecie się w najnowszym odcinku IntroPasje.

O czym jeszcze usłyszymy?

Podczas rozmowy chłopaki dzielą się swoimi pierwszymi podróżami oraz przygotowaniami do wyprawy. Mówią także o przygodach w pakistańskim komisariacie, gościnności w Iranie czy też o przysmakach w postaci lodów z koziego mleka, które podbiły znacznie więcej niż same kubki smakowe naszych podróżników. Oraz o tym jak świat wzywa ich do dalszych przygód i podróży, a apetyt rośnie w miarę jedzenia!

Poznaj bliżej przygody Bartków

Do publikacji własnych wyczynów chłopaki założyli Instagrama (przejdź do profilu), oraz kanał na YouTube (przejdź do kanału), oba pod nazwą "bartekbartkowibartkiem". Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie zagłębić się w historie chłopaków - serdecznie zapraszamy na ich profile.

Gośćmi odcinka są Bartłomiej Lasota – student logistyki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz spedytor w firmie transportowej. I Bartłomiej Marek, który studiuje psychologię w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim, przy czym pracuje jako przewodnik po polskiej… wódce.

Rozmowę prowadziła: Anna Rasińska
Nagranie i montaż video: Szymon Gliwa
Montaż dźwięku: Gabriela Selwa

 

POSŁUCHAJ na SPOTIFY🎧

POSŁUCHAJ na YouTube 🎧


Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus