Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

graf. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Coś dla osób spontanicznych i lubiących wyzwania. Ale również i dla tych, którzy chcą się rozwijać i poznawać siebie. Właśnie taka jest sztuka improwizacji, w której można wziąć udział już 27 października w Pubie Spółdzielczym przy ul. Fredry 4. O godzinie 20:00 rozpocznie się tam Charytatywny wieczór komedii improwizowanej z otwartą sceną.

Czwartkową noc rozpocznie występ grupy Anyway. Będą to krótkie gry improwizowane oparte na sugestiach od publiczności. Potem od godz. 21:00 rozpocznie się tak zwana otwarta scena, w której może wziąć udział widownia. Pierwszych 5 chętnych otrzyma 20% zniżki na zakup w barze. Również i tutaj wszyscy zgromadzeni będą mieli znaczący wpływ na historie, które rozegrają się w ramach pokazów. Publiczność bowiem może proponować różne elementy gier takie jak miejsce akcji lub charakter bohatera.

To spontaniczne wydarzenie odbędzie się już w czwartek 27 października o godz. 20:00 w Pubie Spółdzielczym przy ul. Fredry 4. Wstęp kosztuje tyle ile wrzuci się do kapelusza. Co więcej – oprócz dobrej zabawy można również pomóc. Kwota zebrana w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona na inicjatywę Zawieszone obiady/kawa Rzeszów. Jest to akcja, która wspiera seniorów i zapewnia im lepszy posiłek. Szczegóły na temat akcji.

Więcej na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku.

Grupa Anyway to zespół ludzi działający od 5 lat w improwizacji. Prezentują różne krótkie gry przepełnione dynamicznymi historiami i dużą dawką humoru. A wszystko to oparte jest na sugestiach publiczności i pełnej spontaniczności. Zajmują się organizacją różnych wydarzeń impro w Rzeszowie, od własnych pokazów, otwartej sceny aż po większe wydarzenia, w których udział biorą zaprzyjaźnieni improwizatorzy z Krakowa. Ich otwartość na scenie łączy ludzi i zachęca do wspólnej improwizacji.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus