Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

graf. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Gorące brzmienia i ostra muzyka. To znajdziecie już 28 października o godz. 18:30 w Pubie Spółdzielczym przy ul. Fredry 4. To właśnie tam odbędzie się 27. edycja Rockendrollowej Sceny Podkarpackiej. Trzy utalentowane zespoły rozgrzeją tamtejszą publiczność za pomocą cięższego brzmienia.

Rockendrollowa Scena Podkarpacka to cykl wydarzeń, który zapoczątkował festiwal o tej samej nazwie. Inicjatywa festiwalu powstała w 5. rocznice prowadzenia audycji Rockendrollowa Scena Podkarpacka w Radio Centrum. Wydarzenia mają na celu zjednoczenie rockowych muzyków oraz zespołów pochodzących z Podkarpacia – z publicznością wielbiącą się w muzyce rock&rolowej.

Przez lata na wydarzeniach wystąpiło setki artystów, wśród których znalazły się gwiazdy z wieloletnim stażem oraz młodzi i ambitny wykonawcy, którzy zabawiali publiczność prezentując przy tym swoje rockendrollowe brzmienia. Rockendrollowa Scena organizowana była przez lata w klubie Vinyl przy ulicy Piłsudskiego, a po jego zamknięciu przeniosła się do Pubu Spółdzielczego Rzeszów, w którym od 2021 roku regularnie rozbrzmiewa rock&roll.

A już 28 października podczas 27. edycji Rockendrollowej Sceny Podkarpackiej zagrają trzy zespoły z Podkarpacia:

> Iron Head

> Propnesied

> Anomalia

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a rock&rolla posłuchać będzie można przez następne 5 godzin. Cena biletu to 15zł.

Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Intro.media.

NIE PRZEGAP!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus