logo wsiiz main

POLECAMY

Loża Biznesu

Artykuły
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Zakład Filologii Angielskiej WSIiZ serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską, które odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 10.00-11.30 w sali RA236. Przygotujcie się na inspirujące chwile w towarzystwie jednej z najciekawszych polskich autorek powieści obyczajowych, absolwentki filologii angielskiej, a prywatnie - pasjonatki podróży, mamy, żony i nauczycielki.

 Karolina, debiutując powieścią „Następnym razem”, nie tylko spełniła swoje marzenie o pisarstwie, ale także udowodniła, że za pasją warto podążać bez względu na przeszkody. Jej najnowsza książka, „Diament i Róża”, to emocjonująca wyprawa do serca Afryki i zarazem nostalgiczna podróż w czasie do lat 90. XX wieku, która każdego czytelnika zmusza do refleksji i głębokich emocji.

Przeczytaj także: Mowa i pismo, słowa i wyrazy. Wykład otwarty profesora Jerzego Bralczyka w Rzeszowie

Podczas spotkania Karolina opowie, dlaczego pisze o kobietach, podzieli się tajnikami swojego procesu twórczego i zdradzi, jak studia filologiczne wpłynęły na jej karierę pisarską. To również szansa, by zadać własne pytania i dowiedzieć się więcej o inspiracjach, które kierują autorką przy pisaniu.

Druga część spotkania to nie lada gratka dla każdego, kto marzy o pisarskiej karierze - warsztaty z creative writing pod kierunkiem Karoliny Winiarskiej. To unikalna okazja, aby podszkolić własne umiejętności pisarskie i otrzymać cenne wskazówki od doświadczonej autorki.

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby spotkać się z Karoliną Winiarską i zagłębić w fascynujący świat literatury. Do zobaczenia 12 kwietnia!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus