Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Dzień Otwart WSIiZ

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze studiowaniem, ale nie wiesz którą uczelnię wybrać? Czy może jesteś już zainteresowany, ale potrzebujesz dodatkowego bodźca, aby podjąć decyzję? Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania wychodzi wam naprzeciw. 19 października, w kampusie w Kielnarowej odbędzie się Dzień otwarty.

Uczelnia w programie wydarzenia przewiduje warsztaty tematyczne takie jak „Czy sztuczna inteligencja zastąpi programistów?”, „Dezinformacja i fake newsy – jak wygląda współczesne dziennikarstwo internetowe” czy „Stwórz własny kosmetyk”. Odbędzie się również spotkanie z Działem rekrutacji, a swoje stoiska zaprezentują Koła Naukowe oraz Samorząd Studencki. Dodatkowo będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Nie zapomnijmy również o poczęstunku i strefie rozrywki w której skład wchodzi m.in. strzelnica i warsztaty tańców.

Zapisy zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych trwają do 15.10.2023, a można ich dokonać za pomocą linku poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Więcej szczegółów: Dzień Otwarty WSIiZ

 

Przeczytaj także: Oficjalne przyjęcie studentów I roku - Immatrykulacje WSIiZ

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus